Aktuálně

Výprodej zimních pobytů

3.1.2020

Byl zahájen výprodej zimních pobytů. Napište nám, cena Vás jistě zaujme.

Počasí

Radar bouřky

PartneřiChalupa Dvojka

 

kapacita 12 osobexteriér


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

interiér


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Popis objektu

 

přízemní, roubená, rekreační chalupa je obyvatelná celoročně a pro tyto účely je vybavena:

1) obývací místnost - gauč s křesly a obývacím stolkem, satelit, televize, lampa, přímí vstup na terasu a dvorek s posezením.

2) plně vybavená kuchyň s  jídelnou - varná deska, 2 x lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, vestavná trouba, nádobí pro dvanáct osob, mrazák.

3) 3 x ložnice po 4 lůžkách ( celkem 12 lůžek )

4) 2 x samostatné WC

5) koupelna - vana se sprchou, dvě umyvadla

Vytápění chalupy : bezúdržbové elektrické etážové topení.

Poloha objektu : Štědrákova Lhota, gps: 50°1'23.488"N, 16°52'11.247"E

K dispozici je  : PROFI stolní fotbálek,  sklep, kde je možné uskladnit lyže nebo kola a tyto zde uzamknout. Chalupa stojí na soukromém, částečně oploceném pozemku o celkové rozloze cca 1000m2 pravidelně udržovaného sečením, na kterém se nachází krásné a prostorné altánové posezení s ohništěm, zahradní gril s udírnou. Zahrada je vhodná i pro rodiny s malými dětmi, je vybavená kruhovým bazénem o průměru 4m, hloubkou 1,2m, houpačky i pro nejmenší, přelézačkatrampolína s ochranou sítí, zahradní domeček se skluzavkou, ruské kuželky.

Na chalupu je možné sebou vzít i domácího mazlíčka, ale zákazník odpovídá za udržení čistoty. Chata je velice vhodná pro hůře se pohybující osoby nebo rodiny s malými dětmi, neboť je celá přízemní a jediné schody, které zde jsou, tak u hlavních dveří jich je pouze pět.

Parkování na vlastním oploceném pozemku před chalupou. Chalupa se nachází v nadmořské výšce 550 m v horské vesnici Štědrákova Lhota, stojí vlevo od hlavní příjezdové komunikace do obce. Příjezdová komunikace na konci obce končí a z tohoto důvodu je zde malý silniční provoz. Okolní krajinu tvoří svahy se značenými běžeckými, turistickými i cyklo - trasami. Nejbližší lyžařský areál je 50 m od objektu. 450 m od objektu je další Ski areál PANORAMA Štědrákova Lhota, sjezdovky v délce 400 až 1.100 m včetně nočního lyžováni a umělého zasněžováni se svahem upraveným rolbou je možné využít po celou zimní sezónu za velmi atraktivní ceny. Do Ski areálu Panorama poskytujeme velice výhodné týdenní permanentky ( za ceny jako u nás nikde jinde nelyžujete). Chata stojí samostatně, zahrada, parkoviště a další vybavení zde uvedené není sdílené s jinými objekty nebo klienty, jak tomu bývá často na jiných objektech!!!
Posezení je situováno směrem k lesu, kde nebudete nikoho rušit ani při rušných oslavách.
Dále je možné využít lyžařská střediska v Branné, Kouty nad Desnou, Červená Voda - Buková Hora - všechny střediska jsou v našem okolí do 25 km. Nejbližší oficiální koupaliště 5 km v Rudě nad Moravou, rybaření v řece 5 km, nebo po dohodě v obci, kde je možné zajistit na místních chovných rybnících sportovní rybolov s následný odkoupením ulovených ryb.

  Zastávka ČSAD cca 50 m od chalupy, Ruda nad Moravou je vzdálena cca 5 km.

Pozn. : ručníky, osušky, povlečení neposkytujeme.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů