Aktuálně

Wifi na chatách

4.2.2017

Od 4.2.2017 je zdarma pro všechny naše hosty. Heslo Vám sdělíme na vyžádání, při převzetí objektu.

Nový ceník 2017

31.1.2017

Nový ceník je platný od 04.01.2017. U dříve objednaných pronájmů, před tímto datem, se ceny nemění.

Střelnice na painball Štědrákova Lhota

4.10.2015

Více informací o nové střelnici a šenku se dozvíte >> ZDE <<

Počasí

Radar bouřky

PartneřiChalupa Jednička

 

 

Popis chalupy

kapacita : 13+5 osob

Stylová, moderně, vybavená roubená chalupa v Jeseníkách, obec Štědrákova Lhota.

Chalupa je pronajímána jako celý objekt, pokud nevyužijete celou kapacitu objektu, tento nedoobsazujeme a budete v objektu jen Vy. Na objekt je možné si vzít sebou i domácího mazlíčka (nutno nahlásit předem)

Popis objektu a vybavení :  (ručníky, osušky, povlečení neposkytujeme, toaletní papír 1 ks na každém wc - v průběhu pobytu již není doplňován)


přízemí -

chodba : 1 x wc

koupelna : dvě umyvadla, zrcadlo, sprcha, WC.

Ložnice č. 1 : 3 x lůžko, posezení,průchozí do ložnice č. 2,

ložnice č. 2 : 4 x lůžko

mezipatro -

obytná místnost : posezení v selském stylu, plně vybavená kuchyň pro 18 lidí. V kuchyni jsou k dispozici sporáková kamna se sklokeramickou deskou + troubou včetně plechů, 2 x lednička, 1 x mrazák, varná konvice, mikrovlnná trouba, zapékací mísa, Satelitní televize, wifi-internet.

V prvním patře -

1x samostatné lůžko + 2 x lůžko v podstřešní části chalupy - přístup po dřevěném žebříčku

ložnice č. 3 - 3x lůžko

ložnice č. 4 - 3x lůžko + 2 x lůžko v podstřešní části chalupy - přístup po dřevěném žebříčku.

koupelna : WC, umyvadlo, sprchový kout.

Vytápěni objektu je bezúdržbové elektrické, podlahové. Objekt je zásobován kvalitní pitnou vodou z vlastního vrtu.

Poloha objektu : Štědrákova Lhota , gps: 50°1'33.269"N, 16°52'13.768"E

Součástí objektu je :

- zastřešená terasa s posezením o ploše 25m2, zahradní krb s udírnou, ledničkou.

- soukromý travnatý pozemek hned vedle terasy, je osazen krytým pískovištěm s možností koupání malých dětí ( mušle), zastřešený bazénem o rozměru 6x3x1,5 metru ( možnost koupání i za horšího počasí i mimo sezónu) s osvětlením pro romantické večery, houpačka, přelézačka, šplhací lano pro děti a velká atraktivní trampolína s ochrannou sítí o průměru 430 cm, ruské kuželky. Tento pozemek je udržován pravidelným sečením a vzhledem k jeho rozloze 30 x 15 m, je vhodný pro spousta sportů. Rovněž je možné využít ke koupání vodní nádrž o rozměru 16x8 metrů s hloubkou vody cca 170 cm, která je od chaty cca 80 metrů a je volně přístupná.

Chata stojí samostatně a tudíž nemáte, koho by jste rušili. Zahrada, parkoviště a další vybavení zde uvedené není sdílené s jinými objekty nebo klienty, jak tomu bývá často na jiných objektech!!! Na chalupu je možné sebou vzít i domácího mazlíčka, ale zákazník odpovídá za udržení čistoty a toto musí nahlásit při objednávce. Parkování na vlastním pozemku před chalupou. Zastávka ČSAD cca 20 m od chalupy, ČD Ruda nad Moravou je vzdálena cca 5 km.

Cena : viz. ceník v menu

Tipy na výlet: v zimním období možnost lyžování na vlecích dvou lyžařských středisek, které jsou přímo v obci a nacházejí se cca do 300 metrů od objektu. Ski areál Panorama Štědrákova Lhota, dále je možné vyjet si na běžkách po okolí po značených a udržovaných běžeckých trasách, nebo si jen tak vyjít na procházku a kochat se krásnou, neponičenou přírodou v okolí vesnice Štědrákova Lhota. Dále je možné využít lyžařská střediska v Branné, Kouty nad Desnou, Červená Voda - Buková Hora - všechny střediska jsou v našem okolí do 25 km. V letních měsících je možno okolní svahy vesnice sjíždět na kole, či jen tak se toulat přírodou a čerpat pozitivní energii a čerstvý ozdravný vzduch.

Z kulturních památek můžete navštívit poutní místo s barokním kostelem v Králikách (27 km), ve Velkých Losinách zámek či lázně, muzeum ruční výroby papíru, pevnosti pod Suchým vrchem, Lesnicko-Lovecké muzeum na zámku v Úsově, pohádkový hrad Bouzov, či Mladečské jeskyně, v Rapotině malé ZOO a VETERAN muzeum. Ve Štítech akrobatický park Aleše Valenty.

exteriér


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

interiér


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů