Aktuálně

Wifi na chatách

4.2.2017

Od 4.2.2017 je zdarma pro všechny naše hosty. Heslo Vám sdělíme na vyžádání, při převzetí objektu.

Nový ceník 2017

31.1.2017

Nový ceník je platný od 04.01.2017. U dříve objednaných pronájmů, před tímto datem, se ceny nemění.

Střelnice na painball Štědrákova Lhota

4.10.2015

Více informací o nové střelnici a šenku se dozvíte >> ZDE <<

Počasí

Radar bouřky

PartneřiChata Trojka

Popis chaty

kapacita do 14+3 osob

Popis objektu : rekreační chata je plně vybavená pro celoroční využití. Je vhodná pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Chata stojí na samotě s krásným výhledem na okolní horská panorama. Je situována směrem na jih.

přízemí :

1) 1 x apartmán - 1 x WC, koupelna - sprcha, umyvadlo

                               - 4 x lůžko, 1x přistýlka ve zvýšeném patře přístupná po žebříčku

2) koupelna - 1 x WC, sprcha, umyvadlo

3) kuchyň - moderní kuchyň se všemi spotřebičemi - varná deska, lednička s mražákem, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a nádobí pro 18 osob

4) prostorná jídelna

5) obývací pokoj - setelit, televize, wi-fi internet, 2x gauč ( 2 x přistýlka), obývací stolek, přímí vstup na teresu a zahradu, PROFI stolní fotbálek

první patro :

1) ložnice č. 1 - 3 lůžka

2) ložnice č. 2 - 3 lůžka

3) ložnice č. 3 - 4 lůžka

4) 1 x WC s umyvadlem

Poloha objektu : Štědrákova Lhota , gps : 50°1'36.549"N, 16°52'8.746"E

vybavení :  Vytápění chalupy zajišťuje bezúdržbové elektrické etážové topení. Chata stojí na soukromém oploceném pozemku o celkové rozloze 600m2, na kterém se nachází :

prostorné kryté posezení (terasa) - přístup z obytné místnosti. V posezení je k dispozici zahradní krb s udírnou. Objekt vzhledem ke svému umístěný je velice vhodný i pro rodiny s malými dětmi, které si můžou hrát na vybavené zahradě před domem, kde je máte přímo z domu na dohled a přístup na zahradu přímo s obývacího pokoje je pohodlný i pro ty nejmenší, co teprve začínají chodit. Zahrada je vybavena : zastřešený bazén o rozměru 6x3x1,5m, luxusní zahradní domeček s houpačkou a prolézačkou pro děti, ruské kuželky, pískoviště, trampolína s ochranou sítí o průměru 3,6m. Rovněž Vás nadchne již zmíněná terasa, která je přístupná z obytné místnosti. Tato je u objektu situována na jižní stranu a sluníčko zde svítí od rána až do večera. Ranní romantická snídaně či večeře při západu slunce Vás příjemně pohladí po duši a zanechá ve Vás krásné zážitky. Chata stojí samostatně a tudíž nemáte koho rušit i při rušnějších oslavách. Zahrada, parkoviště a další vybavení zde uvedené není sdílené s jinými objekty nebo klienty, jak tomu bývá často na jiných objektech !!! Na chalupu je možné sebou vzít i domácího mazlíčka, ale zákazník odpovídá za udržení čistoty. Parkování na vlastním pozemku před chalupou.

Zastávka ČSAD cca 200 m od chalupy, Ruda nad Moravou je vzdálena cca 5 km.

Chata se nachází v nadmořské výšce 600 m, stojí vlevo od hlavní příjezdové komunikace do obce. Příjezdová komunikace na konci obce končí a z tohoto důvodu je zde malý silniční provoz . Okolní krajinu tvoří svahy se značenými běžeckými , turistickými i cyklo - trasami. Nejbližší lyžařský vlek je 200 m od objektu. Jedná se o Ski areál PANORAMA Štědrákova Lhota, sjezdovky v délce 400 až 1.100 m včetně nočního lyžováni a umělého zasněžováni se svahem upraveným rolbou je možné využít po celou zimní sezónu za velmi atraktivní ceny. V obci je další Ski areál od objektu cca 800 metrů. Další Ski areály v Koutech nad Desnou, Branná a nebo Červená Voda Buková Hora jsou od objektu do 25 km. Nejbližší oficiální koupaliště 5 km v Rudě nad Moravou, rybaření v řece 5 km.

Pozn.: ručníky, osušky, povlečení neposkytujeme, toaletní papír 1 ks na každém wc - v průběhu pobytu již není doplňován

exteriér


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

interiér


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů