Chata Dvojka

kapacita 12 osob

Exteriér


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Interiér


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Popis objektu

 

přízemní, roubená, rekreační chalupa je obyvatelná celoročně a pro tyto účely je vybavena:

1) obývací místnost - gauč s křesly a obývacím stolkem, satelit, televize, lampa, přímí vstup na terasu a dvorek s posezením.

2) plně vybavená kuchyň s  jídelnou - varná deska, 2 x lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba, vestavná trouba, nádobí pro dvanáct osob, mrazák.

3) 3 x ložnice po 4 lůžkách ( celkem 12 lůžek )

4) 2 x samostatné WC

5) koupelna - vana se sprchou, dvě umyvadla

Vytápění chalupy : bezúdržbové elektrické etážové topení.

Poloha objektu : Štědrákova Lhota 56, gps: 50°1'23.488"N, 16°52'11.247"E

K dispozici je  : PROFI stolní fotbálek,  sklep, kde je možné uskladnit lyže nebo kola a tyto zde uzamknout. Chalupa stojí na soukromém, částečně oploceném pozemku o celkové rozloze cca 1000m2 pravidelně udržovaného sečením, na kterém se nachází krásné a prostorné altánové posezení s ohništěm, zahradní gril s udírnou. Zahrada je vhodná i pro rodiny s malými dětmi, je vybavená kruhovým bazénem o průměru 4m, hloubkou 1,2m, houpačky i pro nejmenší, přelézačkatrampolína s ochranou sítí, zahradní domeček se skluzavkou, ruské kuželky.

Na chalupu je možné sebou vzít i domácího mazlíčka, ale zákazník odpovídá za udržení čistoty. Chata je velice vhodná pro hůře se pohybující osoby nebo rodiny s malými dětmi, neboť je celá přízemní a jediné schody, které zde jsou, tak u hlavních dveří jich je pouze pět.

Parkování na vlastním oploceném pozemku před chalupou. Chalupa se nachází v nadmořské výšce 550 m v horské vesnici Štědrákova Lhota, stojí vlevo od hlavní příjezdové komunikace do obce. Příjezdová komunikace na konci obce končí a z tohoto důvodu je zde malý silniční provoz. Okolní krajinu tvoří svahy se značenými běžeckými, turistickými i cyklo - trasami. Nejbližší lyžařský areál je 50 m od objektu Skiareál Turek. 450 m od objektu je další Ski areál PANORAMA Štědrákova Lhota, sjezdovky v délce osd 550m včetně nočního lyžováni a umělého zasněžováni se svahem upraveným rolbou je možné využít po celou zimní sezónu za velmi atraktivní ceny. Chata stojí samostatně, zahrada, parkoviště a další vybavení zde uvedené není sdílené s jinými objekty nebo klienty, jak tomu bývá často na jiných objektech!!!
Posezení je situováno směrem k lesu, kde nebudete nikoho rušit ani při rušných oslavách.
Dále je možné využít lyžařská střediska v Branné, Kouty nad Desnou, Červená Voda - Buková Hora - všechny střediska jsou v našem okolí do 25 km. Nejbližší oficiální koupaliště 5 km v Rudě nad Moravou, rybaření v řece 5 km, nebo po dohodě v obci, kde je možné zajistit na místních chovných rybnících sportovní rybolov s následný odkoupením ulovených ryb.

  Zastávka ČSAD cca 50 m od chalupy, Ruda nad Moravou je vzdálena cca 5 km.

Pozn. : ručníky, osušky, povlečení neposkytujeme.

int(1)

Aktuálně

  • novinky

    23.1.2023

    Na chatě Jednička je k dispozici nová myčka nádobí a sporák, kuchyň celkově prošla přestavbou, přičemž byl vytvořen prostor pro ukládání potravin atd. 

    Na chatě Trojka jsou vyměněné všechny matrace za nové, aby jste si u nás opravdu dobře odpočinuli.

Kontaktujte nás