Chata Jednička

kapacita : 14+5 osob

Stylová, moderně, vybavená roubená chalupa v Jeseníkách, obec Štědrákova Lhota.

Exteriér


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Interiér


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Popis ubytování

Chalupa je pronajímána jako celý objekt, pokud nevyužijete celou kapacitu objektu, tento nedoobsazujeme a budete v objektu jen Vy. Na objekt je možné si vzít sebou i domácího mazlíčka (nutno nahlásit předem)

Popis objektu a vybavení :  

přízemí -

chodba : 1 x samostatné wc

koupelna : dvě umyvadla, zrcadlo, sprcha, 1 x WC.

Ložnice č. 1 : 4 x lůžko, posezení,průchozí do ložnice č. 2,

ložnice č. 2 : 4 x lůžko

mezipatro -

obytná místnost : posezení v selském stylu, plně vybavená kuchyň. V kuchyni jsou k dispozici sporáková kamna se sklokeramickou deskou + troubou včetně plechů, 2 x lednička, 1 x s mrazákem, varná konvice, mikrovlnná trouba, zapékací mísa, Satelitní televize.

V prvním patře -

1x odpočívací samostatné lůžko, lze využít jako přistýlku + 2 x lůžko v podstřešní části chalupy ve tvaru A - přístup po dřevěném žebříčku - velmi oblíbené dětmi.

ložnice č. 3 - 3 x lůžko

ložnice č. 4 - 3 x lůžko + 2 x lůžko v podstřešní části chalupy ve tvaru A - přístup po dřevěném žebříčku - velmi oblíbené dětmi. V podstřešních částech chaty jsou jen matrace na podlaze.

koupelna : 1 x WC, umyvadlo, sprchový kout.

Vytápěni objektu je bezúdržbové elektrické, podlahové. Objekt je zásobován pitnou vodou z vlastního vrtu.

Poloha objektu : Štědrákova Lhota 78 , gps: 50°1'33.269"N, 16°52'13.768"E

Součástí objektu je :

zastřešená terasa s posezením o ploše 25m2, zahradní krb s udírnou.

soukromý travnatý pozemek hned vedle terasy, je osazen krytým pískovištěm s možností koupání malých dětí ( mušle), zastřešený bazénem o rozměru 6x3x1,5 metru ( možnost koupání i za horšího počasí i mimo sezónu) s osvětlením pro romantické večery, houpačkapřelézačkašplhací lano pro děti a velká atraktivní trampolína s ochrannou sítí o průměru 366 cmruské kuželky. Tento pozemek je udržován pravidelným sečením a vzhledem k jeho rozloze 30 x 15 m, je vhodný pro spousta sportů. 

Chata stojí samostatně a tudíž nemáte, koho by jste rušili. Zahrada, parkoviště a další vybavení zde uvedené není sdílené s jinými objekty nebo klienty, jak tomu bývá často na jiných objektech!!! Na chalupu je možné sebou vzít i domácího mazlíčka, ale zákazník odpovídá za udržení čistoty a toto musí nahlásit při objednávce. Parkování na vlastním pozemku před chalupou. Zastávka ČSAD cca 20 m od chalupy, ČD Ruda nad Moravou je vzdálena cca 5 km.

Cena : viz. ceník v menu

Tipy na výlet: v zimním období možnost lyžování na vlecích dvou lyžařských středisek, které jsou přímo v obci a nacházejí se cca do 300 metrů od objektu. Ski areál Panorama Štědrákova Lhota, dále je možné vyjet si na běžkách po okolí po značených a udržovaných běžeckých trasách, nebo si jen tak vyjít na procházku a kochat se krásnou, neponičenou přírodou v okolí vesnice Štědrákova Lhota. Dále je možné využít lyžařská střediska v Branné, Kouty nad Desnou, Červená Voda - Buková Hora - všechny střediska jsou v našem okolí do 25 km. V letních měsících je možno okolní svahy vesnice sjíždět na kole, či jen tak se toulat přírodou a čerpat pozitivní energii a čerstvý ozdravný vzduch.

Z kulturních památek můžete navštívit poutní místo s barokním kostelem v Králikách (27 km), ve Velkých Losinách zámek či lázně, muzeum ruční výroby papíru, pevnosti pod Suchým vrchem, Lesnicko-Lovecké muzeum na zámku v Úsově, pohádkový hrad Bouzov, či Mladečské jeskyně, v Rapotině malé ZOO a VETERAN muzeum. Ve Štítech akrobatický park Aleše Valenty.

Pozn.: ručníky, osušky, povlečení neposkytujeme.

int(1)

Aktuálně

  • novinky

    23.1.2023

    Na chatě Jednička je k dispozici nová myčka nádobí a sporák, kuchyň celkově prošla přestavbou, přičemž byl vytvořen prostor pro ukládání potravin atd. 

    Na chatě Trojka jsou vyměněné všechny matrace za nové, aby jste si u nás opravdu dobře odpočinuli.

Kontaktujte nás