Chata Trojka

Chata Trojka

kapacita do 14+3 osob

Fotogalerie


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Popis objektu

rekreační chata je plně vybavená pro celoroční využití. Je vhodná pro rodiny s dětmi nebo skupiny přátel. Chata stojí na samotě s krásným výhledem na okolní horská panorama. Je situována směrem na jih.

přízemí :

1) 1 x apartmán - 1 x WC, koupelna - sprcha, umyvadlo

                               - 4 x lůžko, 1x přistýlka ve zvýšeném patře přístupná po žebříčku

2) koupelna - 1 x WC, sprcha, umyvadlo

3) kuchyň - moderní kuchyň se všemi spotřebičemi - varná deska, lednička s mražákem, varná konvice, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a nádobí.

4) prostorná jídelna

5) obývací pokoj - setelit, televize, 2x gauč ( 2 x přistýlka), obývací stolek, přímí vstup na teresu a zahradu, PROFI stolní fotbálek

první patro :

1) ložnice č. 1 - 3 lůžka

2) ložnice č. 2 - 3 lůžka

3) ložnice č. 3 - 4 lůžka

4) 1 x WC s umyvadlem

Poloha objektu : Štědrákova Lhota 79 , gps : 50°1'36.549"N, 16°52'8.746"E

vybavení :  Vytápění chalupy zajišťuje bezúdržbové elektrické etážové topení. Chata stojí na soukromém oploceném pozemku o celkové rozloze 600m2, na kterém se nachází :

prostorné kryté posezení (terasa) - přístup z obytné místnosti. V posezení je k dispozici zahradní krb s udírnou. Objekt vzhledem ke svému umístěný je velice vhodný i pro rodiny s malými dětmi, které si můžou hrát na vybavené zahradě před domem, kde je máte přímo z domu na dohled a přístup na zahradu přímo s obývacího pokoje je pohodlný i pro ty nejmenší, co teprve začínají chodit. Zahrada je vybavena : zastřešený bazén o rozměru 6x3x1,5m, luxusní zahradní domeček s houpačkou a prolézačkou pro děti, ruské kuželkypískovištětrampolína s ochranou sítí o průměru 3,6m. Rovněž Vás nadchne již zmíněná terasa, která je přístupná z obytné místnosti. Tato je u objektu situována na jižní stranu a sluníčko zde svítí od rána až do večera. Ranní romantická snídaně či večeře při západu slunce Vás příjemně pohladí po duši a zanechá ve Vás krásné zážitky. Chata stojí samostatně a tudíž nemáte koho rušit i při rušnějších oslavách. Zahrada, parkoviště a další vybavení zde uvedené není sdílené s jinými objekty nebo klienty, jak tomu bývá často na jiných objektech !!! Na chalupu je možné sebou vzít i domácího mazlíčka, ale zákazník odpovídá za udržení čistoty. Parkování na vlastním pozemku před chalupou.

Zastávka ČSAD cca 200 m od chalupy, Ruda nad Moravou je vzdálena cca 5 km.

Chata se nachází v nadmořské výšce 600 m, stojí vlevo od hlavní příjezdové komunikace do obce. Příjezdová komunikace na konci obce končí a z tohoto důvodu je zde malý silniční provoz . Okolní krajinu tvoří svahy se značenými běžeckými , turistickými i cyklo - trasami. Nejbližší lyžařský vlek je 200 m od objektu. Jedná se o Ski areál PANORAMA Štědrákova Lhota, sjezdovky v délce od 550m včetně nočního lyžováni a umělého zasněžováni se svahem upraveným rolbou je možné využít po celou zimní sezónu za velmi atraktivní ceny. V obci je další Ski areál od objektu cca 600 metrů Skiareál Turek. Další Ski areály v Koutech nad Desnou, Branná a nebo Červená Voda Buková Hora jsou od objektu do 25 km. Nejbližší oficiální koupaliště 5 km v Rudě nad Moravou, rybaření v řece 5 km.

PLÁNEK - JAK SE K NÁM BEZPEČNĚ DOSTANETE >>>ZDE<<<

Pozn.: ručníky, osušky, povlečení neposkytujeme.

int(1)

Aktuálně

  • novinky

    23.1.2023

    Na chatě Jednička je k dispozici nová myčka nádobí a sporák, kuchyň celkově prošla přestavbou, přičemž byl vytvořen prostor pro ukládání potravin atd. 

    Na chatě Trojka jsou vyměněné všechny matrace za nové, aby jste si u nás opravdu dobře odpočinuli.

Kontaktujte nás